ALLMEDICA & TatrySki Podhale Nowy Targ
Dziękujemy za zaufanie drużynie TatrySki Podhale Nowy Targ! Cieszymy się, że możemy dzielić sporotwe emocje razem z Wami!

Rehabilitacja sportowa to nie tylko niezbędne narzędzie w leczeniu kontuzji i urazów, ale również doskonała metoda zapobiegania ich powstawaniu. Jako partner medyczny klubu hokejowego TatrySki Podhale Nowy Targ dbamy o holistyczne przygotowanie sportowców do wysiłku fizycznego, zarówno w zakresie fizjoterapii, jak i dziedzin powiązanych. ALLMEDICA dysponuje gabinetem rehabilitacyjnym na najwyższym poziomie oraz dostępem do lekarzy wszystkich specjalizacji, co pozwala świadczyć kompleksowe usługi medyczne dla sportowców. Stawiamy na wykwalifikowanych specjalistów, ciągły rozwój, sprawdzone metody i zaawansowaną aparaturę. Specjalizujemy się nie tylko w rehabilitacji po przebytych urazach, kontuzjach i operacjach. Szczególną wagę przywiązujemy również do profilaktyki w sporcie w celu zapobiegania urazów, optymalizacji funkcjonowania narządów ruchu oraz poprawy wyników sportowych. Dodatkowo w razie przebytej kontuzji, przygotowujemy sportowców do bezpiecznego powrotu do pełnej aktywności.


Obserwuj na FB:

Wróć do sekcji: Aktualności

Allmedica

ALLMEDICA to prywatna przychodnia medyczna dzialajaca w oparciu o doswiadczony zespól medyczny i wysokie standardy obslugi pacjenta.